website templates

Platiny pre pletacie stroje


Presné platiny pre kvalitný úplet
Platiny sú presné strojové súčiastky pre pletacie stroje. Slúžia k odhadzovaniu a uzatváraniu očiek, k riadeniu ihiel pri vzorovaní úpletu. Sú výsledkom dlhoročnej vývojovej činnosti v úzkej spolupráci s konštruktérmi strojov, dodávateľmi materiálov a významných výskumných ústavov.  

V kooperácii s výrobcami pletacích strojov sa vyvíja funkčne zodpovedajúci tvar, optimalizuje sa pomer tvrdosti a pružnosti a iné dôležité vlastnosti potrebné pre zabezpečenie spoľahlivého chodu pletacieho stroja.

Vďaka špeciálnemu tepelnému spracovaniu a povrchovej technológii získavajú platiny vysokú dobu využitia. Šetria stroje, znižujú prestoje, zvyšujú kvalitu vyrábaného tovaru a hospodárnosť výroby. S 25 000 druhmi firma ponúka po celom svete najväčší platinový program, s ktorého môže dodať presne vhodnú platinu pre takmer každý stroj.

 

      5 000 obvykle používaných typov je k dispozícii priamo na sklade výrobcu, takže je tým zabezpečené pomerne rýchle dodanie požadovaných druhov platín.


G - PLATINA

Pokroky technológie pletenia , zvyšovanie počtu otáčok a vzorovacie možnosti vyžadujú priebežné inovačné riešenie platín. G-platina je výsledkom dôslednej vývojovej činnosti. Má extrémne hladký, na vysoký lesk leštený povrch a perfektné zaoblenie hrán.

Jej prednosti sú: ľahký chod nite a rovnomerná tvorba úpletu, vysoká životnosť vďaka redukovanému treniu, preto vzniká aj nižší oter nite, bezproblémové spracovanie elastických vlákien, žiadne natrhávanie a splietanie opradenej alebo elastickej nite.


Kontakty

Adresa:

Mierová 4, 059 21  Svit

© IHLATEX, spol. s r.o. 2019 - All Rights Reserved