website design templates

Groz-Beckert

     Už viac ako 150 rokov je Groz-Beckert spoľahlivým partnerom výrobcov pletacích strojov a užívateľov presných ihiel. Od začiatku založenia firmy boli vytvorené uznávané výkony ihlovej technológie a vyriešené nespočetné užívateľské a výrobno - technické problémy. Cez 6000 pracovníkov je činnými vo vývoji, výrobe, výrobe strojov a odbyte. Ich úlohou je poznať potrebu zákazníkov, neustále dodávať lepšie ihly a tiež sa o nich starať. Výskumná činnosť obsahuje všetko, čo má vplyv na konštrukciu ihiel : oceľ a jej zušľachťovanie, priadze a ich spracovanie, väzbové a vzorovacie postupy, nové výrobné technológie a metódy riadenia a akosti. Inovácie sú výsledkom intenzívnej vývojovej činnosti.
Vyrába sa na moderných aoch, ktoré sú konštruované a stavané priamo vo firme. GB presné ihly zvyšujú kvantitu a kvalitu Vašej výroby, prostredníctvom plného využitia strojovej kapacity a vysokej životnosti.
K dispozícii sú ihly na pletenie, pre tkaný tovar, šitie, na výrobu plstí, kobercov a koženého tovaru. Ihly, vyvinuté v spolupráci s výrobcami strojov, sa vyznačujú perfektnou presnosťou.  

Mobirise

Kontakty

© IHLATEX, spol. s r.o. 2019 - All Rights Reserved